تبلیغات
مجله خانواده گروه میعادگاه - 25 راه برای ابراز عشق

 


بازدید : مرتبه
تاریخ : یکشنبه 5 آبان 1387
www.miadgah.org روانشناسی و موفقیت تعدادی از مردها طی تحقیقاتی اظهار داشته اند که دوست دارند چطور ” دوست داشته شوند“ شما عاشق شده اید، در خواب و خوراک و همه ساعات و دقایق خود مرد خود را احساس می کنید. در ظاهر مردتان هم چنین حسی دارد، چه تضمینی وجود دارد که رابطه تان به همین ترتیب پیش رود؟ با ابراز عشق؟ ولی چگونه فقط با کلمات و بوسه های عاشقانه یا با عمل خود نشان می دهید که برایش احترام قائلید؟

 1 - ”من دوست دارم دوست دخترم قبل از هر چیز برایم یک دوست باشد“ جیسون،16ساله

صادق باشد و در عین حال دوست داشتنی، به من توجه کند و در عین حال زندگی را آسان بگیرد، شوخ طبع و در عین حال در هنگام لزوم گوش شنوا و سنگ صبور.

2 - ”دوست دارم دوست دخترم به من یک حس خاص القا کند“ P.K18 ساله

بفهیمد که مردتان چطور آدمیست ، خود را با او همراه کنید، فکر می کند خیلی بامزه است؟ به حرفهایش بخندید. یک مرتبه جنی می شود؟ با او کنار بیائید. چیزی برای او درست کنید، تی شرت با رنگ مورد علاقه اش برایش بخرید. به او کارت پستال بدهید مثل یک دوست واقعی. نه اینکه هر روز به او یک دنیا هدیه بدهید اینطوری هم او را بد عادت می کنید. فقط به او بفهمانید که او را به خاطر آنچه که هست دوست دارید.

 3 - ”نمیخواهم همیشه دنبالم باشد“ دنی،18ساله

اگر کسی رادوست دارید، او را آزاد بگذارید، حاضر بودن در همه لحظات ممکن است نتیجه معکوس داشته باشد. به زندگی خود برسید، همانطور که خودتان دوست دارید آزاد باشید طرف مقابل شما هم دوست دارد آزاد باشد. همانطور زندگی کنید که قبل از عاشق شدن زندگی می کردید، شاید روش زندگی قبلی شما او را به شما علاقمند کرده باشد. به خاطرداشته باشید عشق به معنی سپری کردن اوقات با یکدیگر نیست.

 4 - ”من عاشق تحول هستم“ فلیپ 17 ساله

او را غافلگیرکنید، یک مهمانی ترتیب دهید، در ظاهرتان تفاوتی ایجاد کنید برای او پر ماجرا باشید . هیجان زدگی خودرا به طرف مقابل ابراز کنید.

 5 - ” وقتی قرار می گذارم می خواهم او را ببینیم نه اینکه برایش فیلم بازی کنم“مارک 19 ساله

اگر کسی قرار است مرد زندگیتان شود همه قرار ها از اهمیت برخوردار است. به تماشای فیلم بروید با هم قدم بزنید از دوستتان در مورد مسائلی که به آنها علاقمند است سوال کنید. اگر هم علاقه ای به این کار ندارید بگذارید او علاقه داشته باشد. شما به کارهای خود بپردازید.

www.miadgah.org روانشناسی و موفقیت6 - ”دوست ندارم همیشه با دخترها به بهترین نحو رفتار کنم.“ جویی،14ساله

خودتان باشید تا او هم خودش باشد. فراموش کنید او دوست دارد شما چه باشید، فقط خودتان باشید. بگذارید بعضی از اوقات بدون آرایش شما را ببینید . به این ترتیب او هم در کنارتان راحت تر خواهد بود.

7 - ”دوست دارم ، دوست دخترم به من احترام بگذارد“، وینتر 17 ساله

به نقش طلایی عشق توجه کنید: هیچ وقت با طرف مقابلتان آنگونه رفتارنکنید که دوست ندارید با شما آنگونه رفتار کنند. در حضور دوستانتان به او بی احترامی نکنید، به او اعتماد به نفس دهید و پشت سر او صحبت نکنید.

8 - ”دختری می خواهم که مرا درک کند“ جانی، 16 ساله

وقتی صحبت می کند به او گوش کنید. نه فقط با گوش هایتان بلکه از صمیم قلب. با او صحبت کنید. نه فقط با زبانتان بلکه از صمیم قلبتان.

9 - ”دخترهای باهوش هم در نوع خود مشکلات بزرگی هستند“. کوین 16 ساله

برای بزرگ جلوه دادن دوستتان خود را کوچک جلوه ندهید. چیزهایی که بلدید به او یاد دهید ولی نه در قالب یک انسان خود بین. با همفکری همه کارها را پیش برید، با هم همراه باشید و همیشه به یاد داشته باشید که می توانید از این راه خودتان هم پیشرفت کنید.

10 - ”هیچ چیز بدتر از یک دوست دختر دروغگو نیست“ اریک 15 ساله

همیشه سعی کنید قابل اعتماد باشید. اگر قرار می گذارید یا قولی می دهید به آن عمل کنید. اگر نمی توانید خود ر ا مسوول بدانید که به دوستتان خبر دهید. وقتی می گوئید با او تماس خواهید گرفت،حتماً تماس بگیرید. پسرها از انتظار متنفرند. سعی کنید در روابطتان همواره فرد قابل اطمینانی باشید.

11 - ”دوست دارم احساس کنم دوستم به من وابسته است“ تئو 17 ساله

این به معنای از دست دادن استقلال نیست . شما هیچ وقت به دوست خود نیازمند و محتاج نخواهید شد. وقتی به تصمیم گیری نیاز دارید به او هم مراجعه کنید. هیچ چیز برای یک مرد بهتر از این نیست که فکر کند در موقع نیاز به کسی که دوستش دارد کمک کرده است.

12 - ”دوست دارم وقتی از دوست دخترم دورم، دلش برایم تنگ شود“ اندرو،18ساله

آسان گرفتن همیشه هم لازم نیست. به او بگوئید که وقتی از او دور بودید به او فکر می کردید. آرزوی سلامتی او را می کردید خواهید فهمید که او هم به فکر شما بوده است. در همان موقع و به چیزی مشابه آنچه شما می اندیشید فکر می کرده است.

13 - ”دوست دارم دوستم به من اعتماد داشته باشد“ چارلی 16 ساله

گذشته را به یاد آورید تا برای آینده دلگرمی داشته باشید. به رویاها و آرزوهای او گوش کنید و او را در رسیدن به آرزوهایش کمک کنید. وقتی به خواسته هایش می رسد به او توجه کنید. تشویقش کنید. اگر مشغله شما بسیار زیاد است به او بفهمانید که واقعاً وقت ندارید و همیشه همراه او هستید و در موقع مناسب جبران خواهید کرد.

14 - ”من از مشاجره و داد و فریاد بیزارم، یک رابطه آرام می خواهم“ دیوید، 17 ساله

مشاجرات را تمام کنید در این صورت هر دو برنده خواهید بود. به جای داد و فریاد سعی کنید علت اختلاف سلیقه تان را دریابید. اگر فکر میکنید اشتباه از شما بوده عذر خواهی کنید. و به موضوع خاتمه دهید. اگر هم اشتباه از او بود عذر او را بپذیرید. او را ببخشید. اگر از کرده خود اظهار تاسف کرد دیگر نیازی به عصبانیت نیست مداوم اشتباهات او را به او گوش زد نکنید.

15 - ”دوست دارم من را همانطور که هستم بپذیرد”

او یک پسر است نه یک تکه سنگ. پشت همه علایق و خواسته های او چیزی نهفته است . سعی نکنید علایق او را تغییر دهید او را به مرد دلخواه خود تبدیل کنید. او یک پروژه نیست که شما روی آن کار کنید. او همین است که هست،اگر می خواهید اش بسیار خوب وگرنه کسی دیگری را پیدا کنید.

16 - ”من به دنبال دختری هستم که به ظاهر خود اهمیت دهد“. جف 17 ساله

به خود برسید، به روحتان و جسمتان . هر کاری می توانید انجام دهید تا زیبایی های وجودتان بارزتر شوند. ولی همه وقتتان را جلوی آینه نگذارید!

17 - ”دوست دارم دوست دخترم با دوستانم کنار بیاید“، تونی ، 15 ساله

به دوستان او هم شانسی بدهید. بگذارید شما را بشناسند. او را مجبور نکنید دوستان قدیمی اش (چه دختر و چه پسر) را کنار بگذارد . اگر نمی توانید خوب صحبت کنید، اصلاً صحبت نکنید. اگر مایل نیستید به جمع آنها بپیوندید به او اجازه گwww.miadgah.org روانشناسی و موفقیتذراندن اوقات را با دوستانش بدهید.

18 - ” دوست دارم وقتی به من نگاه می کند، عشقش را احساس کنم“ بنیامین 18 ساله

به چشمان دوستتان عمیق بنگیرید، در مهمانی ها در خانه و همه جا. به او بنگرید و لبخند بزنید.

19 - ”دوست دارم احساس کنم برای دوستم واقعاً عزیز هستم“ نیسون، 16 ساله

به تلاش او برای محبت به خودتان پاسخ مثبت دهید، اگر کاری برایتان انجام میدهد، حتی اگر نتیجه دلخواه شما را به همراه ندارد، ازتلاش او تشکر کنید. هیچ چیز بدتر از این نیست که در نتیجه زحمات به انسان گفته شود” من اصلاً از این چیزها خوشم نمی آید“ او را به خاطر اینکه فکر شما را نمی خواند سرزنش نکنید. از او به خاطر نکات مثبت شخصیتی اش قدردانی کنید.

20 - ”می خواهم در زمان سختی هم، همراه من باشد“

زندگی همیشه سرشار از خوشی نیست، شما باید در زمان های سختی هم یار او باشید. اگر مشکل او جدی است در حل آن به دوست خودکمک کنید. به یاد داشته باشید که کسی که در مشکلات غوطه ور است نمی تواند یک ارتباط عاشقانه برقرار کند. شما باید مثل یک دوست واقعی ولی طوری که خود دچار مشکل نشوید به او کمک کنید.

21 - ”عشق نباید حتماً عمیق باشد، یک دختر باید توانایی برقراری رابطه معمولی را هم داشته باشد“ کنی،15ساله

زندگی راآسان بگیرید. اگر او را با هدایای زیادی غافلگیر می کردید، بس کنید. راه های دیگی هم برای نشان دادن علاقه وجود دارد.

22 - ” از دختران حسود خوشم نمی آید“ رابی 16 ساله

اگر فکر می کنید که هر بار که دوستتان به دختری نگاه می کند منظوری دارد و با اخم و ترشرویی با او برخورد کنید، در اشتباه هستید. این حس حسادت نشان می دهد که شما به او اعتماد ندارید. 23 - ” من یک دختر تک می خواهم“ تد ،17ساله

خودتان را در وجود خودتان بارزتر کنید. سعی نکنید مثل دوستانتان رفتار کنید یا از آنها تقلید کنید. نگرش های و عقاید خود را پرورش دهید. علاقه داشتن به دوستتان به تنهایی کافی نیست او هم باید به شما علاقه مند شود.

24 -” خانواده من کمی عجیب هستند، ولی دوست دارم دوست دخترم هم مثل آنها عجیب باشد“ فرانک 15 ساله

درباره خانواده اش جویا شوید، خانواده افراد بیشترین تاثیر را روی آنها دارند. درباره آنها با احترام صحبت کنید.

25 - ”دوست دارم ، دوست دخترم همواره به من بگوید که مرا دوست دارد“ جیسون 18 ساله

اگر واقعاً او را دوست دارید، به او بگویید. نگران نباشید که او اول به شما نگفته است که دوستتان دارد شاید منتظر است شما اول بگویید.

می خواهید بدانید که آیا او هم دوستتان دارد یا نه؟ بهترین راه این است که به او بگویید که دوستش دارید.ارسال توسط مریم
ویژه ها
آرشیو مطالب
نظر سنجی
در خانواده چه جایگاهی دارید ؟

پیوند های روزانه
امکانات جانبی
blogskin